A. Šalnos biatlono taurės varžybos

Liepos 31d., rugpjūčio 1d. vyko Olimpinio čempiono A.Šalnos biatlono taurės varžybos. Liepos 31d. sportininkai varžėsi bėgimo rungtyje Nemenčinėje. Ignaliniečiams geriausiai sekėsi savo amžiaus grupėse: pirmasias vietas iškovojo Jokūbas Mačkinė, Deimantė Šerėnaitė, trečiąsias vietas iškovojo Dovydas Stepaniuk, Nojus Sabaliauskas. Nemenčinėje taip pat dalyvavo veteranai. Ignaliniečių mėgėjų grupėje geriausiai sekėsi Algirdui Puišiui, jis užėmė  pirmąją vietą, antrą vietą iškovojo Liutauras Žemaitis. Jaunesnėje megėjų grupėje antrą vietą iškovojo Vadim Stefanskij.

Rugpjūčio 1d. vyko riedslidžių biatlono varžybos Ignalinoje. Savo amžiaus grupėse geriausiai sekėsi: Deimantei Šerėnaitei, ji iškovojo pirmąją vietą,  antrąsias vietas iškovojo Jokūbas Mačkinė, Dovydas Stepaniuk, Eimantas Lekavičius, trečiąją vietą iškovojo Nojus Sabaliauskas. Veteranų, megėjų grupėje pirmąją vietą iškovojo Igoris Ščekočichinas, antrąją – Vadim Stefanskij, trečiąją – Algirdas Puišys.

Po šių varžybų buvo formuojama Lietuvos biatlono C rinktinės narių komanda, į šią rinktinę buvo pakviesti: Deimantė Šerėnaitė, Dovydas Stepaniuk,  Darius Dinda ir treners Karolis Baltakis. Nuo rugpjūčio 3 iki 13dienos vyks mokomoji treniruočių stovykla Ignalinoje.