Liepos 5 dieną Ignalinoje vyko septintasis Lietuvos 3×3 čempionato etapas

Liepos 5 dieną Ignalinoje vyko septintasis Lietuvos 3×3 čempionato etapas – naktinė Ignalina. Penktadienio vakarą rungtynes pradėjo jaunieji turnyro dalyviai, kurie varžėsi U13, U15 bei U17 grupėje, vėliau prie jų prisijungė Mėgėjų grupės komandos, o galiausiai ir Elitas. Dalyviams teko varžytis ne tik vieni su kitais, o ir su ne vasariškomis oro sąlygomis, pūtė stiprus vėjas, buvo gan žvarbu, o galiausiai visi buvo nuprausti lietaus ir turnyras persikėlė po stogu. 

U13 grupėje stipriausias Rokiškio Žalgiris, U15 tarpe uteniškiai And One

U13 grupė gausaus dalyvių rato į Ignaliną nesutraukė, tačiau dvi čia užsregistravusios komandos gavo progą išbandyti jėgas ir su dviem metais vyresniais varžovais. Jauniesiems Vipers su vyresniais buvo sunku, tačiau Rokiškio Žalgiris puikiai atrodė ir U15 grupėje, kur pasiekė pusfinalį ir tik ten nusileido Jonavos krepšininkams ir galiausiai liko ketvirtoje vietoje. U15 grupę laimėjo Utenos komanda And One (Rokas Meidus, Justas Kuzma, Aidenas Leika ir Redas Šukšta), finale minimaliu pranašumu palaužusi Jonavą, treti – Space Jam iš Visagino. U13 grupėje nugalėjo jau minėtas Rokiškio Žalgiris atstovaujamas Nojaus Naprio, Igno Juozapavičiaus, Mato Juozapavičiaus ir Jauniaus Kvedaravičiaus.

U17 grupėje puikiai pasirodė dar viena Utenos komanda – A1

Dar vieni uteniškiai jaunimo amžiaus grupėje U17 pasiekė finalą ir pasidabino pirmosios vietos medaliais. Komanda A1, kurioje rungtyniavo Deividas Jevstignejevas, Deividas Dijokas ir Mangirdas Petrauskas visas pergales šventė grupės varžybose, o galiausiai ir finale, kur įveikė ir antroje vietoje paliko Dūkšto Atominius berniokus. Treti – Debeikių krepšininkai iš Anykščių rajono. Iš viso šioje amžiaus grupėje varžėsi 5 ekipos.

Mėgėjuose ir Elite dublį pasiekė Losritos ir Edrimitos krepšininkai

Mėgėjų grupės varžybos prasidėjo lauke, tačiau po keletos tamsių debesų ir stipraus lietaus buvo nuspręsta varžybas perkelti į Ignalinos gimnazijos sporto salę, taigi po trumpos persikėlimo pertraukėlės varžybos toliau pajudėjo jau uždaroje patalpoje. Tiek Mėgėjų tiek Elito grupėse rungtyniaujantys nuolatiniai čempionato dalyviai Losritos krepšininkai šįkart pasiekė ir dublį, jie laimėjo abiejų grupių varžybas. Mėgėjuose jie 11:7 palaužė Honolulu ekipą, o Elito varžybose įsibėgėję Losritos krepšininkai 21:11 nukalė Pašušvio krepšininkus. Losritos komandą Ignalinoje atstovavo Deimantas Pavlovskis, Rokas Jankūnas, Gediminas Povilauskas ir Tomas Malimenkovas. Dar vieną dublį pasiekė ir Edrimitos krepšininkai iš Giedraičių miestelio Molėtų rajone, jie trečiosiomis vietomis pasidabino abiejose grupėse. Mėgėjuose jie mažajame finale palaužė Perkūną iš Švenčionių, o Elito grupėje trečiąją vietą užėmė aplenkdami Užpalius dėl geresnio pelnytų taškų skaičiaus.

Edrimitos krepšininkai vedami puikiai dvitaškius mėčiusio Edvino Čaikausko buvo per plauką nuo finalo Elito grupėje

Nuotr. Arvidas Šimulis 

Sportpoint MVP – Deimantas Pavlovskis iš Losritos

Sportpoint MVP prizu šįkart džiaugėsi čempionų komandos vedlys Deimantas Pavlovskis. Lemiamais momentais šis krepšininkas imdavosi iniciatyvos į savo rankas ir puikiai rungtyniavęs tempė savo komandą į priekį tiek Mėgėjų tiek Elito grupėse. Jam atiteko ir tradicinis Sportpoint.lt įsteigtas prizas.

Už pakvietimą surengti Lietuvos 3×3 čempionato etapą Ignalinoje dėkojame Ignalinos kultūros ir sporto centrui, bei Mantui Stroliai, taip pat visiems žaidėjams, kurie prisidėjo prie to, jog persikėlimas iš lauko į salę per lietų taptų sklandus ir operatyvus.

Ateinantys etapai krepšinio mėgėjų jau laukia šį savaitgalį, penktadienį dar vienas naktinis krepšinis Raseiniuose, o šeštadienį laukia SIP sporto šventė Biržuose. Kviečiame toliau tęsti savo dalyvavimą Lietuvos čempionate ir siekti aukščiausių vietų.

Nuotraukų galerija

Rezultatai

Turnyrinė lentelė