Energinio naudingumo sertifikatai – koreguoja NT kainas

Energinio naudingumo sertifikatai – koreguoja NT kainas

Retas žino, kad energinio naudingumo sertifikatas yra puiki galimybė pakelti arba sumažinti kainą priklausomai nuo rezultato, kurie bus gauti. daugelis žmonių iki šiol galvoja, kad tokie sertifikatai nėra reikalingi, kadangi jie – tik dar vienas popierius, kurio reikia prašyti specialistų ir, žinoma, kuris kainuoja. Tačiau tai nėra tiesa.

Apie tai, kodėl energinis naudingumo sertifikatas yra toks svarbus turintiems NT – šis  straipsnis.

Kiek kainuoja namo išlaikymas?

Šis sertifikatas puiki pagalba tiems, kurie planuoja pirkti namą. Žinoma, šiuo metu namo pardavimo metu sertifikatas yra būtinas. Tačiau jį gavus siūlome ne padėti gyliai į stalčių, tačiau tartis su pardavėju derantis – kokia klasė yra ir tuo pačiu – kiek tai lemia būsto išlaikymo sąnaudų.

Bet kuriuo atveju visada klasės žinojimas dažniausiai padeda gana tiksliai numatyti – kiek namas Jums kainuos. Žiemos metu, žinoma, kai bus reikalingas šildymas. Visada verta investuoti į namo rekonstrukciją, kadangi taip sumažinami reikalingi išlaidų kiekiai ir galiausiai žmogus laimi.

Taigi, tuos grįsdamas pirkėjas gali derėtis ir tuo pačiu bandyti kuo labiau sumažinti kainą, kurios dalis vėliau bus skirta namo išlaikymui.

O gal klasė labai gera?

Lygiai taip pat energinio naudingumo sertifikatas suteikia galimybę padidinti būsto vertę ir tuo pačiu kainą tokiu atveju, kai klasė yra aukšta. Jis gali motyvuoti, kad tokio namo išlaikymas kainuoja kur kas pigiau, tad… atsiperka net ir didesnė suma, kuri bus skirta didinam namo kainą. Pirmiausia siūlome kreiptis į specialistus, kurie pateikia klasę ir tuo pačiu pagal ją koreguoti namo kainą, kuri tikrai gali kilti.

Probleminės namo vietos

Galiausiai, visada siūlome tartis su tais, kurie ne tik nustato klasę, tačiau taip pat ir nurodo problemines namo vietas, kuria susitvarkius galima pagerinti klasę ir tuo pačiu sukurti kur kas draugiškesnius aplinkai namus. Tokius, kuriuose ne tik gera būti, kadangi jų išlaikymas yra pigus, tačiau ir tokius, kurie yra tvarūs, tad draugiški gamtai. O tai yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė ir darbas.

Energinio naudingumo sertifikatą užsakyti galite čia