Kaip greičiau parduoti naudotą automobilį?

Kaip greičiau parduoti naudotą automobilį?

Automobilio pardavimo procesas gali labai užtrukti ir sukelti įvairių nepatogumų, jeigu šioje srityje neturite visiškai jokios patirties. Naudotų automobilių rinkoje yra be galo daug, todėl ir pasirinkimas pirkėjams siūlomas labai platus. Jeigu norite greičiau parduoti savo automobilį ir atsinaujinti, turite žinoti kelis naudingus žingsnius, kurie padės tai atlikti efektyviau.

Nustatykite savo automobilio vertę

Tai atlikti padės tokia paslauga, kaip automobilių vertinimas. Ji patraukli tuo, kad jums nereikia analizuoti rinkos ir galite gauti ataskaitą su realia savo automobilio verte. Šią paslaugą teikiantys darbuotojai yra puikiai susipažinę su vietine rinka ir, atsižvelgdami į jūsų automobilio pagaminimo metus, markę, modelį, turimus priedus, komplektaciją ir nusidėvėjimą, pateikia galutinį kainos vertinimą.

Automobilių vertinimas – tai paslauga, kuri padeda greičiau parduoti transporto priemonę, nes pirkėjai jaučiasi saugiau, matydami ataskaitą, o jūs, kaip pardavėjas, atrodote patikimesnis.

Kruopščiai išvalykite automobilį

Švarus automobilis visada bus patrauklesnis pirkėjams, nei tas, kuriame galima rasti įvairių šiukšlių ar dulkių. Taip pat reikėtų ir nuplauti automobilį išoriškai, nepamirštant ir ratų švaros. Idealiausia bus, jeigu transporto priemonę nuvešite į cheminio valymo saloną.

Pasirūpinkite geromis automobilio nuotraukomis

Niekam ne paslaptis, kad dauguma naudotų automobilių parduodami internetu, per skelbimus. O tam reikalingos geros, patrauklios ir kokybiškos transporto priemonės nuotraukos. Labai svarbu nufotografuoti automobilį iš visų pusių: iš priekio, galo ir šonų. Nepamirškite ir interjero nuotraukų, nes pirkėjams tikrai svarbu matyti automobilio vidų ir esamą komplektaciją.

Taip pat galite padaryti ir prietaisų skydelio nuotrauką, kurioje matytųsi įveiktas kilometražas ir tai, jog transporto priemonė neturi jokių klaidų. Jeigu automobilis turi kokių nors trūkumų, pavyzdžiui, rūdelių, būtinai nufotografuokite ir tai. Nėra prasmės klaidinti potencialių pirkėjų ir gaišinti jų laiko, nes atvykę apžiūrėti parduodamos transporto priemonės – jie vis tiek tai pamatys.

Kur parduoti savo automobilį?

Populiariausias būdas parduoti naudotus automobilius – tai skelbimai internete. Lietuvoje yra keli transporto priemonių pardavimo portalai. Taip pat galite ir pasakyti savo pažįstamiems ar draugams, kad pardavinėjate automobilį, galbūt kažkam jo prireiks. Visada galima kreiptis ir į automobilių supirkimo bendroves, tik atminkite, kad jos pasiūlys jums pačią mažiausią kainą rinkoje.