Kaip išsirinkti tinkamas grindjuostes savo namams?

Kaip išsirinkti tinkamas grindjuostes savo namams?

Grindų erdvės perimetruose dažnai aptinkami nedideli tarpai. Natūralūs vinilinių lentų tarpai yra tokie maži, kad jų beveik nejaučiate po kojomis! Nepaisant to, labai svarbu nevaržyti jų natūralių judesių, kad laikui bėgant jie nesulinktų.

Tai reiškia, kad grindų tarpai dažnai būna negražūs, jei jie neuždengti. Nuolatinis kontaktas su šlapia šluota gali sugadinti jūsų sienas bjauriomis šlapiomis dėmėmis! Šluostant grindis, grindų grindjuostės veikia kaip naudinga kliūtis tarp šlapios šluotos ir sienos, užkertant kelią bjaurioms šlapioms dėmėms.

Niekada nenuvertinkite grindų grindjuosčių svarbos jūsų namams. Tinkamo dizaino ir spalvų šis paprastas baldas gali suteikti jūsų namams grožio ir apsaugoti tas brangias sienas. Šiame straipnyje pateikiame svarbiausius aspektus kaip išsirinkti grindjuostes savo namams.

Tinkamos proporcijos

Rinkdamiesi grindjuostes atsižvelkite į savo kambario dydį – jei turite aukštas lubas, rinkitės aukštesnes grindjuostes. Taip pat, jei turite žemas lubas, turėtumėte vengti aukštų grindjuosčių, nes bet kokios horizontalios linijos vizualiai sutrumpins jūsų kambarį.

Jei gyvenate Džordžijos laikų name su aukštomis lubomis, nenorėsite montuoti Edvardo laikų grindjuosčių, o jei gyvenate modernioje naujos statybos name, Viktorijos laikų grindjuostės taip pat atrodytų tikrai netinkamos!

Grindų grindjuostės gali labai pakeisti tuščią sieną ir pagyvinti namo dizainą. Skoningai atliktas jis netgi gali būti laikomas namų interjero dizaino akcentu. Naudodami PVC, laminuotų uPVC ir vinilinių grindų grindjuostes, kurių yra įvairių spalvų ir dizaino, galima neabejotinai derinti grindų grindjuosčių dizainą su madingu namų grindų dizainu. Taip pat yra įvairių medžiagų, todėl pasirinkimas yra beribis.

Kokybiška medžiaga

Nors MDF grindjuostės yra daug jautresnės deformacijai, drožlėms ir įtrūkimams, tačiau negalima paneigti, kad jos yra labai ekonomiškas pasirinkimas.

Jei galite sau leisti, visada rekomenduotume rinktis kokybiškesnes medžiagas, nes jos atrodys geriau, tarnaus ilgiau ir vis tiek nesugadins (bent jau kalbant apie grindjuostes ir architravus!).

Grindų studijos pasiūla

Grindustudija.lt ne tik siūlo didžiulį aukštos kokybės įvairių medienos tipų, dydžių ir apdailos gaminių pasirinkimą, bet ir siūlo pagal užsakymą pritaikytą variantą, pagal kurį jie pritaikys bet kokį liejinį prie jūsų pateikto pavyzdžio!

Geriausia, kad visas savo laikotarpio grindjuostes galite užsisakyti internetu ir jie bus pristatyti tiesiai į jūsų duris.

Spalva bei jos dėriniai

Dabar labai populiarūs yra balti medžio dirbiniai. Vienas iš variantų yra nudažyti grindjuostes tokia pat spalva kaip ir sienas. Tai suteikia kambariui daug šiuolaikiškesnį pojūtį.

Didžiulis dizaino pasirinkimas yra viena didžiausių priežasčių rinktis natūralaus medžio grindjuostes daugumai žmonių. Jei turite natūralią medieną, žinoma, vis tiek galite ją dažyti, bet taip pat galite patepti aliejumi arba lakuoti grindjuostes, kad graži natūrali mediena būtų matoma.

Taigi, įsigilinkite į architektūrines detales ir nevertinkite jų tik kaip pasekmių. Jei galite sau leisti, rinkitės medžio masyvo grindjuostes, kurias tikrai verta investuoti!

Pabaigai

Ar jums patinka architektūrinės detalės ir originalūs bruožai, kaip ir mums? Kiek stengėtės atkurti originalias funkcijas? Kaip atrodytų jūsų ideali grindjuostė?

Parengta vadovaujantis grindustudija.lt medžiaga.