Kas yra garso juostų skaitmeninimas?

Kas yra garso juostų skaitmeninimas?

Turbūt ir Jums teko bandyti įrašyti savo balsą, dainas į senas kasetes. Daugeliui XX amžiaus vaikų tai buvo labai smagi pramoga, kuri kėlė tik pačias geriausias emocijas. Tiesa, ką dabar reikia daryti su tomis senomis juostomis, kuriose yra mūsų įrašai? Geriausia paslauga yra garso juostų įrašų skaitmeninimas.

Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi antram gyvenimui prikelti senus įrašus. Juk tai galimybė išsaugoti mūsų pačių akimirkas ir tuo pačiu geriausias emocijas.

Specialistų paieškos

Jeigu Jus domina garso kasečių įrašų skaitmeninimas – tokiu atveju pirmiausia reikia rasti specialistus, kurių teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka. Šiuo metu įmonių, kurios atlieka tokius darbus, yra gana daug, tad paieškos turi būti sistemingos bei apgalvotos.

Ieškodami specialistų turite kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios lemia, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Esminiai aspektai yra:

  • Kokios yra paslaugų kainos.
  • Ar paslaugos teikiamos legaliai?
  • Garantijos, kurios yra duodamos.
  • Laiko tarpas per kurį bus atliktas garso skaitmeninimas.
  • Ir kitų žmonių nuomonės.

Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta – tuo tikresnis galite būti, kad galiausiai rasite Jums priimtiną variantą, kuris patenkins Jūsų poreikius ir tuo pačiu garantuos tokią kokybę, kurios Jums reikia.

Kaip galėsiu klausyti įrašo?

Džiugu, kad garso įrašo skaitmeninimas suteikia galimybę klausyti įrašo tokiu formatu, kaip Jums labiausiai tinka. Dažniausiai siūlomas .mp3, kuris leidžia turėti įrašus savo telefone, kompiuteryje, planšetėje. Daugeliui žmonių patinka, kad tokie seni įrašai visada gali būti po ranka. Ir nereikia jokių specialių, senovinių leistuvų, kurie anksčiau buvo naudojami konkretaus įrašo išklausymui.

O gal pačiam?

Kai kurie bando patys skaitmenizuoti įrašus. Galima, tačiau dažniausiai rezultatas toli gražu ne toks, kokio tikimasi. O šiuo atveju kokybė ir yra pats svarbiausias aspektas, kuriam reikia skirti dėmesį. Kai kurie bandydami atlikti tokio tipo darbus net visiškai sugadina juostas. Tai, žinoma, yra didelis praradimas. Ypač įvertinus faktą, kad šiuo metu yra specialistai, kurie gana pigiai gali skaitmenizuoti tiek garsines, tiek vaizdo įrašų juostas.

Išsami informacija: www.videoaudioskaitmeninimas.lt.