Ar verta pirkti LG kondicionierius?

Ar verta pirkti LG kondicionierius?

LG yra vieni iš populiariausių kondicionierių rinkoje. Pirmieji įrenginiai buvo pagaminti Pietų Korėjoje ir greitai tapo vieni didžiausių elektronikos gamintojų visame pasaulyje. Prieš 50 metų buvo vadinama ,,Lucky Goldstar – LG” ir užsitarnavo didelę pagarbą dėl televizorių, šaldytuvų, skalbimo mašinų, kitų buitinių prietaisų ir žinoma oro kondicionierių. LG kondicionieriai yra labai paplitę Australijoje, nes gali pasiūlyti platų asortimentą su puikiomis funkcijomis už patrauklią kainą.

Ką LG gamintojai gali pasiūlyti?

LG oro kondicionieriai turi pasiūlyti ne tik įrenginius namams, tačiau ir didelėms patalpoms. Netgi yra ,,Multi-Split” sistema, kuri gali vėsinti devynis kambarius su vienu lauko įrenginiu. Daugumos LG kintamosios srovės įrenginių maksimalus aušinimo pajėgumas yra 9,5 kW. Pigiausią įrenginį galima įsigyti vos nuo 720 eurų, o į kainą jau įskaičiuotas ir pridėtinės vertės mokestis.

LG Split sistemos apžvalga

LG oro kondicionieriai turi pačias moderniausias funkcijas, todėl lengvai gali palaikyti reikiamą temperatūros lygį namuose, be jokių svyravimų. Reikėtų nepamiršti ir energijos kontroliavimo funkcijos, kuri geba stebėti suvartojamą energiją. Ant vidinio įrenginio rasite ir LCD ekraną, kuriame galėsite reguliuoti viską pagal savo norus. Dauguma modelių turi ,,Wi-fi” funkciją, tad galėsite įrenginį valdyti su savo išmaniuoju įrenginiu, net nebūdami savo namuose. Taip pat į programėlę gausite informaciją apie galimus trikdžius.

  • Platus asortimentas ir prieinamos kainos kiekvienam.
  • Aušinimo galia svyruoja nuo 2,5 kW iki 9,5 kW.

Kadangi aušinimo galios siūlomos skirtingos, todėl lengvai rasite tinkamą variantą savo namams. 2,5kW yra puikus pasirinkimas savo miegamajam arba darbo kambariui. 9 kW įrenginio užtenka didesnėms patalpoms, tarkime svetainei arba virtuvei. LG kondicionieriai nėra pats pigiausias pasirinkimas, tačiau jis gali pasiūlyti platų funkcionalumą, už kurį verta mokėti pinigus.

Kita informacija

Visai nėra svarbu ką norite vedinti, tikrai atrasite tinkamą LG vėdinimo sistemą. Kiekvienai erdvei galite rinktis skirtingus įrenginius, pagal savo norus. Vidiniams blokams galite rinktis: kasetinius, lubose paslėptus aušinimo kanalus arba paprastus blokus.

Kondicionierių montavimas tampa vis populiaresnė paslauga, todėl nelaukite karštų orų ir įsistatykite įrenginį jau dabar!