Lankytinos vietos Kaune, kurias būtina aplankyti.

Lankytinos vietos Kaune, kurias būtina aplankyti.

Kaunas kitaip dar žinomas kaip laikinoji sostinė, yra antras pagal dydį didžiausias Lietuvos miestas ir svarbus ekonominis, kultūrinis bei istorinis centras. Tai unikalus miestas, kuriame susipina senovės istorija ir modernumas. Kaunas turi daugybę įdomių vietų, kurioms aplankyti verta skirti bent kelias dienas.

Daugumos pamėgtos lankytinos vietos Kaune

  • Kauno pilis – labiausiai lankytina vieta, kurios negalima praleisti.
  • Kauno zoologijos sodas – čia galima pamatyti įvairių rūšių gyvūnus. Tai ypač patinka vaikams, bei apsilankyti su šeima.
  • Kauno karo muziejus – čia galima išvysti įvairias ekspozicijas apie karą. Galima paklausyti įvairių karo istorijų, o taip pat susipažinti su įvairia karinia technika.
  • Kauno senamiestis – čia galima pamatyti įvairias istorines vietas, tokias kaip katedra, laisvės alėjoje esantis Soboras. Tai ypač patinka istorijos mėgėjams. Čia rasite daugybę kavinių.
  • Kauno botanikos sodas – čia galima pamatyti įvairių rūšių augalus.
  • Kauno miesto centras – čia galima rinktis iš daugybės įvairių parduotuvių, restoranų ir kitų lankytinų vietų. Viena jų Akropolis.
  • Kauno marios – tai vandens telkinys, kuriame galima pasigrožėti gražiais kraštovaizdžiais ar pasiplaukioti. Taip pat yra puikus pliažas kuriame vasaros metu ilsisi daugybė žmonių. Pramogų mėgėjams galima išsinuomoti vandens transportą.
  • Aleksoto kalnas – čia galima pamatyti įvairias gražias Kauno vietas. Tai patinka urbanistikos mėgėjams arba tiems kurie nori atsipalaiduoti.

Kaunas taip pat garsėja ir pramogomis bei naktiniu gyvenimu.

Jei domina aktyvus poilsis Kaunas turi daug įvairių sporto salių, baseinų. Taip pat galima išsinuomoti dviračius bei eiti į gamtą.

Kauno mieste yra daugybė restoranų, kavinių bei barų. Čia rasite įvairių tipų restoranus.

Naktinis gyvenimas Kauno mieste taip pat yra labai įvairus. Galima rinktis pasilinksminimo vietą pagal įvairius norimus kriterijus.

Kelionė į Kauną gali būti puiki idėja bet kada ir bet kam. Čia rasite įvairių veiklų, lankytinų vietų bei restoranų. Tai puiki vieta keliaujant su šeima arba draugais.

Paslaugų kainos Kaune yra šiek tiek mažesnės nei Vilniuje, tad tai puiki vieta norint sutaupyti.