Dužo automobilio stiklas? Kaip išsirinkti tinkamiausią pakeitimui?

Dužo automobilio stiklas? Kaip išsirinkti tinkamiausią pakeitimui?

Priekinis automobilio stiklas – labai svarbus elementas, užtikrinantis patogią ir saugią vairavimo patirtį. Dėl jo galime ne tik aiškiai matyti visą kelio vaizdą vairuodami – stiklas yra atsakingas ir už automobilio konstrukcijos vientisumą. Puikiai suprantama, kiek nepatogumų gali sukelti dužęs automobilio stiklas. Atėjus laikui jį pakeisti, labai svarbu žinoti, kokį gaminį pasirinkti keitimo darbams. Stiklai visų markių automobiliams – jei tokią  frazę skelbia jūsų pasirinkta prekybos vieta, tai labai puiku. Čia galėsite įsigyti reikiamo modelio priekinį automobilio stiklą.

Stiklai visų markių automobiliams leis pasirinkti reikiamą gaminį iš itin plataus asortimento. Tik, į ką atsižvelgti, renkantis jį?

Priekiniai stiklai nėra universalūs. Jie gaminami kiekvienai automobilio markei individualiai. Renkantis naują stiklą pakeitimui, galima imti:

  •         Originalų gamintojo stiklą. Tokius stiklus (OEM) gamina jūsų automobilio markės gamintojas ir jie yra originalūs bei kokybiški. Originalus stiklas užtikrina tinkamą prigludimą ir automobilio originalumo išlaikymą.
  •         Antrinės rinkos stiklą. Tai OEE stiklai, kuriuos gamina kitos įmonės, bet savo privalumais ir kokybe jie daug nenusileidžia originalams.

Rinkdamiesi naują priekinį stiklą savo automobiliui, taip pat atsižvelkite ir į:

  •         Saugos funkcijas. Pirkdami naują automobilio stiklą, įsitikinkite, kad jis turi specialius sertifikavimo ženklus. Tada galėsite būti ramūs, kad pasirinktas gaminys atitinka visus reikalingus saugos standartus.
  •         Ilgaamžiškumą. Jei norite, kad per stiklą matomas vaizdas visada būtų aiškus, rinkitės gaminį, kuris gali užtikrinti puikias optines savybes, kokybę ir patvarumą. Labai svarbu sužinoti, ar priekinis stiklas gali atlaikyti skirtingas klimato sąlygas.
  •         Kainą. Tai nėra pats svarbiausias rodiklis, nes pirmiausia reikia vertinti saugumą ir ilgaamžiškumą, tačiau į kainą atsižvelgti vis tiek reikėtų. Yra galimybė įsigyti ir naudotus originalius automobilio stiklus pigiau.

Svarbu suprasti, kad skirtingos transporto priemonės gali turėti ir kitokius priekinio stiklo reikalavimus. Pavyzdžiui, sunkvežimiams paprastai reikalingas storesnis ir didesnis stiklas, nei lengvosioms mašinoms. Taip pat, jeigu gyvenate atšiauraus klimato sąlygomis, verčiau jau rinkitės tokį priekinį stiklą, kuris atlaikytų ekstremalią oro temperatūrą. Kai kurie stiklai būna gaminami papildomai juos apdorojant.