Ezoterinės prekės – taro kortos, orakulo kortos

Ezoterinės prekės – taro kortos, orakulo kortos

Mūsų Elė Soul parduotuvėlėje rasite visas ezoterines prekes: taro kortas, orakulo kortas, švytuokles, kristalų piramides, mokymus, lenormand kortas bei kitas prekes. Pažvelkime detaliau į ezoterinę įrangą:

Pranašavimo kortos skirtos suaktyvinti jūsų intuiciją ir gauti jums norimus atsakymus. Paprastai žmonės jau žino visus klausimus, tačiau ne sąmoningame lygmenyje. Pranašavimo kortos skirtos padėti jums savo intuicijos pagalba tai išsiaiškinti. Pažvelkime detaliau kuo skiriasi kiekviena kortų grupė.

Orakulo kortos – šios kortos skirtos mėgėjams, kurie nemoka ir nori pabandyti pranašavimo sistemą. Orakulo kortos skirtos sužinoti jus dominančius atsakymus, tačiau šių kortų atsakymai nebus labai tikslus, orakulo kortos paprastai pateikia optimistinius atsakymus, kurie beveik visada nuteikia optimistiškai. Šios kortos skirstomas į tam tikras grupes: gyvūnų, angelų , dvasių ir taip toliau. Šios kortos puikiai tiks pradedantiesiems.

Taro kortos – šios kortos skirtos jau pažengusiems žmonėms, kurie supranta kaip burti taro kortomis. Semantinė pranašavimo sistema labiausiai naudojama profesionalių būrimų metu. Taro kortos turi mažuosius ir didžiuosius arkanus, žmonės gali burti tiek su mažaisiais, tiek su didžiaisiais arkanais. Rekomenduojama prieš buriant šiomis kortomis praeiti specialius mokymus, kitu atveju nežinosite kaip tai atlikti tinkamai. Šių kortų atsakymai būna itin tikslus, atsakantys į tam tikrus jūsų užduotus klausimus.

Lenormand kortos – šios kortos kaip ir taro kortos turi specialų dėstymą, todėl žmonės norėdami atlikti būrimą šiomis kortomis turi suprasti, kaip tai atlikti tinkamai – rekomenduojama pasiimti specialiai tam skirtus būrimo mokymus.  Lenormand kortų būrimo sistema antra pagal populiarumą. Šios kortos taip pat parodys tikslius atsakymus.

Švytuoklės veikia panašiu principu kaip ir pranašavimo kortos. Jūsų intuicijos pagalba šis įrenginys padeda priimti sprendimus arba atsakyti į jūsų klausimus. Švytuoklės pagamintos iš skirtingų akmenų, kurie sustiprina tam tikras savybes. Mūsų parduotuvėlėje rasite įvairiausių tipų švytuoklių su ametisto, lazurito, opalo, kalnų krištolo ar kitais akmenimis. Šios švytuoklės gali būti nešiojami kaip ir paprasti pakabukai, todėl galite jas rinktis pagal jums patinkantį akmenį bei jo stiprinančias savybes.