Kaip išsirinkti veidrodį vonios kambariui?

Kaip išsirinkti veidrodį vonios kambariui?

Veidrodis vonioje ne tik puikus grožio elementas, tačiau be veidrodžio vonioje manau nei vienas iš mūsų  negalėtų nei ištverti nei įsivaizduoti. Jį galima būtų net dovanoti Kalėdų progai, moderniai supakuojant pasitelkiant dovanų pakavimo priedus. Juk prie jo atliekama daugybę funkcijų tokių kaip dantų valymasis, veido odos rutina it kt.

 

Įsigykite tinkamos formos ir puikiai deranti veidrodį savo vonios kambaryje, taip pasilengvindami sau gyvenimą ir dar suteiksite savo vonioj nepriekaištinga dizainą.

 

Šiame straipsnyje apie tai kokį veidrodį pasirinkti vonios kambariui.

Veidrodžio nauda

Atviros lentynos, kuriuose laikomi visokie daiktai, ne visuomet atrodo estetiškai, o atvirkščiai sukelia netvarkingumo pojūtį, todėl tokiais atvejais yra geras sprendimas įsigyti veidrodį su spintelę, kuris padaro vonios kambarį erdvesnį

 

Veidrodžio formos

Kitu atvėju, jei nenorite vonios su spintelę, o norite tiesiog stilingo veidrodžio siūloma rinktis apvalius, kuris suteikia tobulai vizualinį ir šiuolaikišką stilių, taip pat praplatina erdvę.

 

Jei nenorite labai atkreipiančio dėmesį veidrodžio rinkites tradicinius kvadratą ir stačiakampį, tai įprastos vonios pasirinkimas.

 

O jei norite itin kardinalaus improvizuokite ir rinkites kelių dalių veidrodį arba įdomesnės formos (trikampio ar banguoto) tai gali sukelti prabangaus, įdomaus ar net keistesnio pojūčio akcentą.

Veidrodžiai su LED juostelių apšvietimu

Šviečiantys veidrodžiai ne tik puošia vonios interjerą, tačiau ir turi privalumų.Erdvė tampa jaukesnė, suteikia papildoma šviesą ir išskirtinumą.

 

Taip pat LED technologija leidžia džiaugtis ne tik natūralia šviesą, bet ir sunaudoja mažiau elektros. Be abejo platus spalvų pasirinkimas, galite pasirinkti ar norite šiltesnių spalvų ar šaltenių atspalvių

Rinktis veidrodį su rėmu ar be

Tinkamai išsirinkus rėmą ir pridėrinus jo spalva prie interjero, jis gali papuošti veidrodį ir net būti puikus akcentas Jūsų vonios kambariui, tačiau išsirinkus blogą jis gali atordyti griozdiškai ir taip sumažinti erdvę.

Veidrodžio dydis

Renkantis veidrodžio dydį reikėtų atsižvelgti į kriauklės ir sienos dydį ir plotį, viską išmatavus bus lengviau rinktis ar reikia didelio ar mažo. Didelis ir mažas veidrodis turi savų pliusų.

 

Didelis veidrodis padidina ir erdvę ir suteikia papildomo atspindžio, taip pat aukštesniam žmogui patogiau, o pasirinkus mažą veidrodį jis palieka vietos kitoms dekoro detalėms – šviestuvams lempoms.

 

Modernus veidrodis

Jei norite modernumo galite įsigyti veidrodžius, kurie turi išmanių funkcijų ir papildomų priedų. Todėl galite pasirinkti pagal savo poreikius: gal Jums norėtųsi veidrodžio, kuris rodytų garsą, ekraną ar netgi temperatūrą, juk naujovės skatina būti pažangiems

 

Paruošta remiantis pagal bijunai-prienamo.lt  informaciją