Kokie vestuviniai tortai yra populiariausi?

Kokie vestuviniai tortai yra populiariausi?

Turbut daugeliui vestuvinio torto degustacija yra smagiausias dalykas organizuojant vestuves. Tačiau prisiragaujant  tiek daug įvairaus skonio tortų galima ir pasimesti, kuris rinktis, nes dauguma tokie skanus.

Jei nesate tikri dėl vestuvinio torto pasirinkimo, galite užsisakyti ne vieną, o kelis vestuvinius tortus su skirtingais papuošimais ir įdarus. Kiekvienas svečias taip galės pasirinkti mėgstamą skonį.

Tortas yra vienas iš svarbiausių vestuvių priėmimo akcentų, todėl jam reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Vestuviniai tortai  būna įvairių dydžių, formų ir skonių, todėl jaunavedžiams dažnai kyla klausimas, kokį tortą pasirinkti.

 

Šiame straipsnyje apie tai kokį vestuvinį tortą pasirinkti ?

Pagrindines tortų savybės

Pirmas dalykas į kurį žmonės atkreipia dėmesį į tortą, yra jo išvaizdą. Dažnai tai yra svarbiausias renginio elementas nesvarbu ar tai vestuvės ar kitą ypatinga proga, svarbu, jos tortas gražiai atrodytų. Tortas turėtų patraukti žmonių dėmesį, todėl atsižvelkimę į šiuos dalykus:

 

  • Simetrija – simetrija yra labai kaip ir išvaizda.Torto paviršiuje neturi būti jokių įtrūkimų, žemų kraštų, įdubusių viršūnių bei nelygių paviršių.

 

  • Spalva – plutos spalva turėtų derėti su torto spalva. Taip pat gera ir gyvesnė spalva su blizgesiu dar labiau pagerins torto išvaizdą.

 

  • Skonis – kad ir kaip svarbu torto išvaizdą pagrindinis kriterijus vistiek išlieka skonis, nes tortas neskanus jis praranda visos gražios išvaizdos prasmę. Todėl rinkitės aukštos kokybės ingredientus ir nepagailėkite pinigų, kurios skonis atpirks.

 

  • Tekstūra – turi būti lygi ir lanksti

 

Kiek turėtų sverti vestuvinis tortas?

Rinkdamiesi torto svorį turite žinoti, kiek svečių dalyvaus šventėje. Paprastai vienas pyragas sveria nuo 100 iki 200 g. Taigi, jei žinote, kiek turėsite svečių, ir padauginę šį svorį iš svečių skaičiaus, sužinosite, kiek torto reikia.

 

Pabaigai

 

Aptarėmė, jog tortai yra įvairių skonių ir turi daug įvairių savybių. Įprasti tokie kaip vaniliniai ir šokoladiniai, ir kitokie – egzotiški. Geros kokybės tortas turės autentišką skonį, tinkamai pasirinkta spalva, tektūra ir kitos detalės, leis sukurti nepakartojamą balansą.

 

Paruošta remiantis santuoka.lt informaciją.