Baidarės su nakvyne – puikus užsiėmimas tiek žalią pavasarį, tiek karštą vasarą bei spalvotą rudenį

Baidarės su nakvyne – puikus užsiėmimas tiek žalią pavasarį, tiek karštą vasarą bei spalvotą rudenį

Vienas didžiausių malonumų atostogauti Lietuvoje yra jos nepakartojama gamta. Čia tiek daug dar galima pažinti neatrastų kampelių, nematytų vietų, išgirsti negirdėtų garsų, užuosti nuostabių kvapų bei pasisemti dvasinės ramybės. Lietuva yra nuostabi šalis keliauti. Ypač tiems, kurie nori natūralios gamtos, nedidelio arba visai nepatiriamo turistų srauto bei niekur nereklamuotų vietovių.

 

Taigi kuo ir kaip keliauti yra visiškai laisvas Jūsų pasirinkimas. Tie, kurie nori ramaus poilsio gali rinktis keliones automobiliu arba keliauti pėsčiomis. Trokštantiems aktyvesnio laiko galima sėsti ant dviračių, riedučių ar motociklų. Visiems, norintiems pamatyti netikėtu kampu Lietuvos gamtą yra patariama keliauti vandens keliais. Kaip tai padaryti? Idealiausias pasirinkimas yra baidarės. Tai ne tik aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir pagal Jūsų galimybes derinamas sportas, fizinis aktyvumas bei nuolatinis buvimas gamtoje, t.y. gryname ore.

 

Kur keliauti? Nors Lietuva ir nėra tokia didelė šalis kaip daugelis kitų, bet čia kelionių maršrutų yra visa galybė. Juolab jei yra pasirenkamos baidarės su nakvyne. Nors keliauti su baidare be nakvynės yra lygiai taip pat įmanoma ir smagu, bet renkantis pramogą bei kelionę kartu su miegojimo vieta visų pirma niekur nereikės skubėti ir galėsite maksimaliai mėgautis vasaros teikiamais malonumais: bet kur sustoti nusimaudyti, galbūt prisirinkti užkandžiui miškuose augančių uogų arba vakarienei samanose pūpsančių grybų. Kitas variantas – ir žvejybos pertraukėlė arba tiesiog vienas kitas išlipimas į krantą nuostabioje vietovėje pasimėgavimui kava, desertu ar kojų pramankštinimui. Nes kai yra pasirenkamos baidarės su nakvyne dirba daugiausiai rankų raumenys ir intensyviau juda viršutinė kūno dalis, tad labai naudinga laiks nuo laiko sustoti, išlipti ir pajudinti aktyviau kojas.

 

Nors daugelis yra įpratę, kad baidarėmis keliaujama vasaros atostogų metu, kai kalendoriuje matome tuos tris žymiuosius vasaros mėnesius, bet lygiai taip pat smagiai galima plauti ir mosikuoti irklais pavasario pabaigoje ar rudens pradžioje. Mūsų šalies upės tam puikiai tinka. Tad jei jau vasara skaičiuoja paskutines dieneles, galite baidares su nakvyne rezervuoti spalvingam rudenio savaitgaliui arba planuotis ateinantį vasaros sezoną.