Kokia stogo dangą rinktis?

Kokia stogo dangą rinktis?

Stogo dengimas tai procesas, kuriam reikia skirti daug laiko. Todėl, kad stogas apsaugo ne tik  nuo įvairių oro sąlygų: karščio, drėgmės, smarkaus lietaus, sniego ar vėjo, bet ir Jus pačius ir Jūsų daiktus, todėl svarbu pasirinkti tinkama stogo medžiagą.

Skiriant daugiau laiko ir išsirenkant atitinkamą stogą, nesvarbu, ar tai Jūsų gyvenamajam namui ar kito Jūsų  pastato stogui, tokių kaip ūkinių pastatų, pavėsinių ar garažų stogui, turėsite ne tik gražų stogą, bet ir atsparų blogoms oro sąlygoms.

Stogo dangos pasirinkimas yra labai svarbus, nes tai turės įtakos jo ilgaamžiškumui, veikimui, stiprumui ir išvaizdai. Todėl trapecinė skarda stogui yra puikus pasirinkimas norintiems  išskirtinai aukštos kokybės ir apsisaugoti nuo aplinkos poveikio.

Šiame straipsnyje apie tai kaip ir kokia pasirinkti stogo dangą, kuri būtų praktiška.

Kokiomis savybėmis pasižymi trapecinė skarda stogui?

Trapecinė skarda tinka ne tik stogams dengti, bet ir sienoms, kaminams. Taip pat ji yra ypatinga savo paprastumu, praktiškumu ir raiškiomis formomis.

Šios plieninės skardos savybės tokios:

  1. Didėlis spalvų pasirinkimas
  2. Plačios profilių įvairovės
  3. Individualumas ir išskirtinumas
  4. Stangrumas ir atsparumas
  5. Didesnis apsisaugojimas nuo aplinkos sąlygų poveikio
  6. Patarumas

Į kokius veiksnius reikėtų atkreipti dėmesį renkantis stogą ?

 

Renkantis stogą reikėtų pagalvoti, jog jis tarnaus dešimtmečius, todėl biudžetas ir funkcionalumas yra svarbios savybės, tačiau yra ir kitų savybių, kurios yra dažnai nepastebimos todėl į ką atsižvelti?

Namo lokacija – labai svarbu atsižvelgti į vietą, kurioje gyvenate. Ar tai lokacija pamiškėje, pajūryje, o gal priemiestyje, tai padės apsispresti kokia stogo danga ir spalva rinktis, jog prisiderintumete prie aplinkos ir atsižvelgtumėte į vietos klimatą.

Namo ar pastato stilius – atsižvelkite į savo namo stiliu ir dizainą, tai padės greičiau pasirinkti stogo dangos medžiagą.

Tarnavimo trukmė – dauguma stogo medžiagų turi skirtinga eksploatavimo trukmę , todėl labai svarbu pasirinkti tokią, kuri atitiks Jūsų tikslus.

 

Pabaigai

Aptarėmė kokia stogo danga yra geriausia ir kokybiškiausia ir į kokius reikia faktorius atsižvelgti prieš įrengiant stogą.

 

Paruošta pagal manostogas.lt informaciją