Puslapio populiarinimas internete

Puslapio populiarinimas internete

Vis daugiau žmonių turi savo asmeninius puslapius arba internetines parduotuves. Tačiau neturi jokių lankytojų. Puslapio populiarinimas šiais laikais gali nebūti toks ir lengvas, kadangi tikrai reikia pridėti darbo prie to. Asmenys dirbantys su puslapių kūrimais arba SEO paslaugomis, labai dažnai susiduria su puslapiais, kurie vadinasi – Straipsnių katalogas. Juose galite skelbti savo norimus įrašus, tačiau jie kartais būna mokami.

Kas tie straipsnių katalogai?

Visi iš mūsų, kada nors gyvenime esame skaitę kokius nors žurnalus įsigytus fizinėse parduotuvėse. Katalogai yra labai panašus dalykas, tačiau juos skaityti nieko nekainuoja ir jie yra internetinėje platformoje. Tokie puslapiai dažniausiai yra įvairiausiomis kategorijomis, todėl tikrai atrasite ir savąją. Tokiose vietose talpinami tik unikalūs straipsniai, kurie niekada nebuvo niekur patalpinti. Reikalavimai yra keliami dėl puslapio kokybės užtikrinimo ir didesnės naudos autoriams. Jei negirdėjote niekada kas yra žodis ,,SEO” , tai jį išvertus, jo reikšmė yra optimizuota paieška sistemoje. Nepamirškite, kad katalogai gali būti orientuoti tik į vieną tematiką, tarkime Automobilių Straipsnių katalogas, tai vieta kurioje rasite straipsnius susijusius tik su automobiliais. Kai jūsų puslapis patalpintas per daug katalogų, tuomet jis pradeda kilti paieškose.

Puslapio populiarinimas internete
Puslapio populiarinimas internete

Turiu gražų puslapį ar to negana?

Šiais laikais labai didelė konkurencija tarp internetinių puslapių. Vien tik .LT domenų yra užregistruota daugiau nei 200 tūkstančių. Taip pat reikia nepamiršti ir lietuviškus domenus su .com ir .eu galūnėmis. Jei jūsų puslapis yra sukurtas, tačiau jokios optimizacijos ir reklamos nedarytos, labai mažas šansas, kad jis iškils į paieškos aukštumas. Jums reikalingos atgalinės nuorodos, straipsnių talpinimas į katalogus. Su šiomis paslaugomis jūsų SEO rodikliai pakils, ir tuomet bus iškeliami aukščiau. Tačiau tam reikia laiko, kadangi per vieną parą tikrai jie nepakils.

Ar svarbu rašyti gerus straipsnius?

Rašyti gerus straipsnius rekomenduojama ir privaloma norint gauti kuo daugiau SEO naudos. Jūsų straipsniai tūri būti dėstomi detaliai , parašyti be gramatinių klaidų. Taip jį turi sudaryti minimaliai 300 – 350 žodžių. Nepamirškite naudoti paragrafų. Kai jūsų straipsnis yra tvarkingas ir patalpinamas pagal SEO reikalavimus, tuomet gausite iš jo daugiau naudos. Jis bus indeksuojamas kur kas greičiau, o ir patiems skaitytojams bus kur kas maloniau jį skaityti. Nepamirškite panaudoti iliustracijų ir nedėkite daugiau nei dviejų aktyvių nuorodų. Nuorodos turi nukreipti į skirtingas lokacijas, tarkime IKSC ir IKSC.LT/TALPINIMAS

Straipsnis parengtas ir patalpintas IKSC komandos