Automobilio pardavimas tą pačią dieną

Automobilio pardavimas tą pačią dieną

Automobilio pardavimas tą pačią dieną, tiems kas nori turėti pinigus jau tą pačią dieną. Galbūt nepavyksta niekaip parduoti savo automobilio, norite atlaisvinti savo kieme vietą, o gal tiesiog kuo greičiau atsikratyti galvos skausmo? Šioje paslaugoje galite parduoti bet kokio tipo transporto priemonę, nepriklausomai nuo jos išvaizdos ar turimų gedimų. Norint parduoti automobilį, visuomet reikia paruošti jo prekinę išvaizdą ir sutvarkyti visus gedimus. Juk niekas nenori pirkti sau netvarkingo automobilio. Parduoti automobilį per skelbimus gali būti ne taip ir paprasta. Kadangi rinkoje yra didelė pasiūla, tačiau mažesnė paklausa. Skelbimų talpinimas į portalus kainuoja ne mažai pinigų, todėl jei automobilis neparsiduoda, tai jums kainuos vis daugiau. Visų šių nemalonumų, galite išvengti pasinaudoję automobilių supirkimas paslauga.

Kas tai per paslauga?

Tikriausiai esate kažkada girdėję apie šią paslaugą, kadangi ji smarkiai plečiasi visame pasaulyje, o jei neteko, tuomet mes jums paaiškinsime. Šioje paslaugoje yra atrinkinėjami įvairiausi transporto priemonių supirkėjai iš visos Lietuvos. Jiems nėra svarbi jūsų lokacija ar kokius gedimus turi jūsų transporto priemonės. Perkamos visokios transporto priemonės: motociklai, automobiliai, sunkvežimiai, mikroautobusai, žemės ūkio technika. Taip pat jūsų transporto priemonė gali būti tvarkinga, su rudelėmis, nurašyta draudimo kompanijų, skendusi, su pasibaigusia technine apžiūra, su vairu dešinėje pusėje, netinkama eismo dalyvavimui ir taip toliau. Komanda dirbanti visą parą, tai reiškia, kad sugalvojote parduoti automobilį naktį, ir jie atvyks naktį, jei jums tiks jų siūloma kaina. Komanda sudaryti iš daugiau nei 10 narių, todėl visi gali pasiūlyti jums skirtingas kainas. Kainą stengsis pasiūlyta, kad jums ir jiems būtų tinkama ir liktumėte patenkinti šia paslauga.

Automobilio pardavimas tą pačią dieną
Automobilio pardavimas tą pačią dieną

Norite pasiūlyti jiems savo transporto priemonę?

Jei jus sudomino automobilio pardavimas tą pačią dieną, jums reikės nueiti į mūsų internetinį puslapį. Tik užėję pamatysite siūlymo formą, kurią jums reikės užpildyti. Formoje prašoma įvesti tik naudingiausius laukelius. Užpildę visą reikalingą informaciją, spausite mygtuką siųsti ir jūsų pasiūlymas išsiunčiamas kiekvienam komandos nariui. Dažniausiai atsakymo galite tikėtis vos per 10 – 30 minučių. Gavę pasiūlymą, liks jums nuspręsti verdiktą. Jei pasiūlyta kaina tinka, tuomet susitariate laiką ir vietą, kurioje gali nupirkti jūsų automobilį. Kartais pasitaiko, kad siūlytojui kaina netinkama, todėl atsisakysite pasiūlymo ir nemokamai sužinosite savo automobilio įvertintą kainą. Jei neturite pirkimo ir pardavimo sutarčių arba SDK kodo, tai tikrai ne bėda. Jie padės jums viską gauti.

Straipsnio šaltinis: https://autosupirkejai24.lt/auto-supirkimas/

Straipsnis parengtas ir patalpintas IKSC komandos.