Automobilio patikra iš namų

Automobilio patikra iš namų

Dauguma iš mūsų perka tik naudotus automobilius , kadangi jie yra kur kas pigesni negu nauji. Kai kuriems asmenims nauji automobiliai yra tiesiog per brangūs arba turi kitų priežasčių. Nusipirkti naudotą automobilį gali būti kiek sunku, kadangi sunku rasti sau tinkamą, tvarkingą, ir išvaizdų. Tačiau mums gali padėti paslauga – VIN patikra. Paslaugoje mums reikia įsigyti ataskaitą už mažą mokestį, o ji pateiks mums daugybė svarbios informacijos. Su ta informacija mes išvengsime blogų automobilių. Kadangi šiais laikais galite nusipirkti praeityje smarkiai daužtą automobilį, su atsukta rida arba net vogtą. Ataskaita atskleidžia nemažai informacijos apie jūsų pasirinktą transporto priemonę. Šios ataskaitos tampa vis populiaresnės, kadangi rinkoje daugėja pardavėjų – sukčių. Turėdami ataskaitą, galėsite nusiderėti kur kas daugiau kainos. Automobilio patikra iš namų taip pat puikus niuansas, kuomet automobilis yra nutolęs nuo jūsų, ir jį galite tikrintis neišėję iš namų.

Automobilio patikra iš namų – kas tai?

Paslauga kuri labai stipriai pasitarnauja visiems, kurie perka naudotus automobilius arba kitas transporto priemones. Mes gauname plačios informacijos už minimalų mokestį. Duomenų bazėse nuolatos yra renkama informacija apie visas transporto priemones iš viso pasaulio. Todėl jei automobilis kitoje šalyje, taip pat galite jį pasitikrinti. Sistema kaupia duomenis iš automobilių servizų, draudimo kompanijų, techninių apžiūrų, skelbimų,  iš naujesnių automobilių informacija gaunama tiesiogiai. Nepamirškite, kad jums gali bandyti įkišti vogtą automobilį, todėl ataskaita patikrina visas pasaulio paieškos bazes, ir jums parodys ar jis nėra kurioje nors pasaulio vietoje paieškomas. Nutinka ir taip, kad esamasis savininkas neturi pats informacijos apie automobilio praeitį. Ataskaitoje galite išvysti tokius duomenis kaip:

  • Automobilio patirtos avarijos –  šiais laikais dažnai atvaromi daužti automobiliai iš kitų šalių, sutvarkomi kuo pigiau ir tuomet pardavinėjami. Juk saugumas mums yra prioritetas ir niekas nenori automobilio kuris buvo sukrautas iš kelių. Todėl pateikiama informacija apie automobilio eismo įvykius, kada įvyko , kokios kėbulo dalys nukentėjo ir kokia preliminari žala buvo įvertinta.
  • Automobilio tikra rida – kuo didesnė rida, tuo dažniau jis pradeda gesti dėl nudilusių detalių. Dažnas atvejis, kuomet pardavėjai mėgsta atsukti ridas ir taip apgauti pirkėją. Todėl pateikiama išsami informacija apie ridos duomenis. Matysite kiekvienų metų ridos augimą, o jei ji buvo atsukta, nuo kokios iki kokios ridos.
  • Ar automobilis nėra paieškomas – pasitaikyti gali , kad jums siūloma vogta transporto priemonė. Todėl sistema patikrins ar jis nėra kurioje nors Šalyje paieškomas.
    • Automobilio patikra iš namųAutomobilio patikra iš namų

Straipsnis parengtas ir patalpintas IKSC komandos