Viskas, ką turėtumėte žinoti prieš pirmąją nagų dailės procedūrą

Viskas, ką turėtumėte žinoti prieš pirmąją nagų dailės procedūrą

Nagų dailė dabar yra visur. Galima drąsiai teigti, kad, kalbant apie įkvėpimą savo nagams, esame išlepinti pasirinkimo – nuo spalvingų, spalvingų raštų iki subtilių ir gražių kūrinių. Tačiau ar kas nors jaučiasi šiek tiek (drįstame sakyti) priblokštas? Nesupraskite mūsų klaidingai. Esame už tai, kad, kalbant apie nagus, reikia išnaudoti savo kūrybinę pusę, tačiau minimalistės viduje trokšta pailsėti nuo spalvingo pastarųjų sezonų nagų tendencijų chaoso. Nenorime to sakyti, bet esame pasirengę priimti paprastumą.

Ir ne, tai nereiškia, kad norime nešioti paprastus nagus. Veikiau norime, kad nagų dailės dizainas būtų lengviau dėvimas, jis būtų santūresnis ir, svarbiausia, jį būtų lengviau prižiūrėti. Nes nors iš pradžių įtemptas nagų dailinimo procesas atrodo puikiai, po poros savaičių nusidėvėjimo laikas vėl skambinti į saloną.

Būdai, kaip patobulinti nagų dailę

 

Simetrijos taisyklės.

 

Nesvarbu, ar tai geometrinis dizainas, prancūziškas manikiūras, simetrija nagų dizaine yra svarbiausia. Manikiūras gali atrodyti netvarkingas ir mėgėjiškas toks preciziškas ir nepriekaištingas, kad hipnotizuoja! Prancūziško manikiūro ir geometrinių nagų dailės dirbinių atveju simetriškų linijų lengvai pasieksite naudodami nagų šablonus.

Mano patarimas. prieš pradėdami kurti dizainą, adatėle arba teptuku pažymėkite (lengvai. labai lengvai) pagrindinius rašto taškus. Pvz. prancūziškam manikiūrui pažymėkite kiekvieno galiuko pradžią, pabaigą ir aukščiausią lanko tašką.

 Teptukas yra viskas

 

Per savo karjerą. Nuo apkirpto makiažo šepetėlio naudojimo nagų dailės darbams perėjau prie savo nagų dailės šepetėlių asortimento kūrimo. Žinoma, jei esate pakankamai įgudęs, meno kūrinius galite kurti beveik su bet kuo. Tačiau jei tikrai norite palengvinti savo darbą, investuokite į profesionalų nagų dailės teptuką.

Planas.

 

Ypač jei bandote naują nagų dizainą ar techniką, prieš darydami ant nagų, visą rinkinį nusibraižykite ant popieriaus. Galvojate išbandyti naują spalvų derinį? Prieš pradėdami kurti nagų dizainą, išbandykite jį ant paletės arba

 Viršutinis sluoksnis

Tikriausiai jau šimtą kartų sakiau ir kartoju dar kartą… Puikios kokybės viršutinis lakas yra tas baigiamasis akcentas, kuris jūsų nagų dailę perkelia į kitą lygį. Jis išlygins visus paviršiaus netobulumus ir suteiks jūsų manikiūrui salono išvaizdą.

 Nuvalykite

Tai toks paprastas dalykas, tačiau vis dar daugelis. neįvertina lako valiklio ir valymo šepetėlio galios. Nagų lakas pateko po nagų odelėmis ar ant jų – vienas šepetėlio, pamirkyto lako valiklyje, nušluostymas ir visos netvarkos nebėra. Netolygus ar ne toks tiesus lako užtepimas ant nago šono? Dar vienas perbraukimas šepetėliu ir lakas bus idealiai tiesus. O su geliu tai padaryti dar paprasčiau! Jei iš pirmo karto nepavyko tobulai užtepti visų kraštų, pataisykite tai plonu kampuotu nagų dailės šepetėliu.