Kaip nenusivilti kai vyriškam kostiumui perkami audiniai internetu

Kaip nenusivilti kai vyriškam kostiumui perkami audiniai internetu

Vyriškas solidus, kokybiško audinio kostiumas yra privalomas kiekvienam vyrui. Žinoma, kostiumai, kaip ir kiti rūbai gali būti skirstomi į sezono madingus, kurie išsiskiria kažkokiomis detalėmis, išskirtinėmis spalvomis ar neįprastomis detalėmis ir į klasikinius, kuriems būdinga klasikinis modelis bei klasikinė spalva. Nesvarbu, kokį kostiumą – madingą ar klasikinį – rinksitės, labai svarbu koks audinys bus pasirenkamas siuvimui.

Kaip ir kitiems rūbams, taip ir kostiumams, audinai,internetu turėtų būti pasirenkami pagal audinio specifikaciją, atkreipiant dėmesį į tai, kokiu sezonu, kokia proga ar panašiai bus dėvimas kostiumas.

Vilna yra bene pats populiariausias audinys, kurį renkasi vyrai  kostiumams siūti dėl savo universalumo ir rafinuotos estetikos. Vilna, kaip puikiai žinoma, yra natūrali medžiaga, todėl oda puikiai kvėpuoja, o vilnonis kostiumas gali būti dėvimas tiek dienos karštyje, tiek vėsią naktį. Šio audinio kostiumas yra minkštas ir yra nelinkęs glamžytis, tačiau atsiranda tų, kurie nori lengvesnio, plonesnio, minkštesnio audinio kostiumo.

Kašmyras kaip audinys kostiumui yra renkamasis kaip grynas arba kaip audinių mišinys. Šis audinys laikomas gana prabangiu, tačiau gali būti kritikuojamas tų, nepageidauja blizgesio. Kašmyro kostiumas yra prabangesnis, atrodo labai puošniai, todėl ne visada gali būti tinkamas darbui ar kasdienai.

Medvilnės audiniai internetu perkami dažnai ir gali būti laikomi antru pagal populiarumą kostiumui siūti audiniai. Jis yra gaminamas iš augalinių pluoštų. Dėl šios priežasties labai vertinamas ekologiškai mąstančių, šiuolaikiškų vyrų. Medvilniniai kostiumai gražiai krinta, formuoja kūną ir siluetą. Šis audinys leidžia odai kvėpuoti. Tačiau bene didžiausias audinio trūkumas – medvilnė linkusi lengvai susiglamžyti, todėl kostiumas gali atrodyti apleistas. Medvilniniai kostiumai patenkins vyrų poreikius, kurie dievina minkštumą, tačiau nesuka galvos ir neprioritetizuoja  prabangos.

Lininiai kostiumai yra ypatingai lengvi ir išlaiko vėsumą kylant oro ir kūno temperatūrai. Tai yra visiškai natūralus audinys. Šio audinio problema, kad linas lengvai susiraukšlėja. Todėl svarbu tinkamai prižiūrėti šio audinio kostiumą, valyti ir prižiūrėti tinkamai, taip, kaip nurodyta audinio specifikacijoje.

Praktinis patarimas: liną rinkitės vasariniam kostiumui. Tinkamiausias nešioti kaip kasdieninis, laisvalaikio ar renginių kostiumas, kaip medvilnės ar vilnos alternatyva.