Kūdikių prekės – kur įsigyti pačias geriausias?

Kūdikių prekės – kur įsigyti pačias geriausias?

Natūralus kiekvienos mamos noras – pamaitinti ir aprengti savo vaiką. Mes jums padėsime įgyvendinti antrąjį punktą – padėsime pasirinkti ir papasakosime, kokios kūdikių prekės jautriai jūsų mažylio odelei suteiks patogumą ir malonius pojūčius. Šiais laikais garsiausi Europos gamintojai pateikia milžinišką kokybiškos produkcijos pasiūlą, pelniusią tėvelių pripažinimą visame pasaulyje ir padedančią vaikams greičiau adaptuotis prie gyvenimo mūsų pasaulyje sąlygų.

Naujagimio rubeliai internetinėje parduotuvėje. Kaip rinktis?

Renkantis daiktus mažiems vaikams egzistuoja keletas pagrindinių taisyklių, kurių reikėtų nepamiršti įsigyjant prekes kudikiams internetinėse parduotuvėse.

Svarbiausia, kad kudikiu drabuziai (ypač skirti naujagimiams) turėtų tinkamą medžiagų sudėtį. Nežiūrint į tai, kad šiuolaikinės sintetinės medžiagos gali būti labai geros kokybės, vis tik geriausia pagal galimybes rinktis natūralius audinius.

Naujagimių oda neįtikėtinai švelni ir jautriai reaguoja į įvairias priemaišas, todėl rekomenduojama naujagimiams naudoti rūbus (ypatingai pirmojo sluoksnio) iš ekologiško ir saugaus, nesukeliančio alerginių reakcijų medvilnės pluošto. Tai gali būti trikotažas, futeris, satinas, kartūnas, batistas, flanelė. Šie audiniai puikiai leidžia kvėpuoti kūdikio odai ir sugeria drėgmę, todėl mažylių odelė nedirginama ir nešunta.

Antrajam arba viršutinių rūbų sluoksniui galima rinktis drabužėlius iš veliūro, fliso, kilpinio audinio arba velsofto.  Šios medžiagos pasižymi optimaliomis termoizoliacinėmis savybėmis ir taip pat puikiai praleidžia orą.

Labai svarbu itin atidžiai rinktis naujagimiams skirtų rūbelių dydį. Kaip taisyklė, drabužėlių etiketėje nurodytas dydis nusako vaiko ūgį, o kepurytėms – mažylio galvos apimtį, kojinaitėms ir kūdikio batukams – pėdos ilgį.

Nuolat turėkite galvoje, kad kūdikiai neįtikėtinai greitai auga! Vadinasi, būtina paskaičiuoti ir užsakytos prekės pristatymo laikotarpį. Tai itin svarbu, jei jūs gyvenate atokiuose mūsų planetos regionuose, į kuriuos siunta gali keliauti gana ilgai. Be to, būkite atidūs, jei užsakymą pateikiate prieššventinėmis dienomis. Kad internetu įsigyti naujagimio rubeliai puikiai tiktų arba ilgiau tarnautų stenkitės pirkti šiek tiek didesnio dydžio, truputį „išaugimui“.

Jei jums reikalinga papildoma informacija arba konkrečių gaminių išmatavimai – drąsiai kreipkitės į Kidy.Eu konsultantus!

Kudikiu prekes internetinėje parduotuvėje „Kidy“. Asortimento ypatumai

Firminiai kudikiu rubeliai internetinėje parduotuvėje „Kidy EU“ išsiskiria plačiu modelių asortimentu. Be to, mes sukūrėme pilnavertę kolekciją, kurioje yra visos būtinos prekės kūdikiams, kurių prireiks mažyliui ir jo tėveliams. Aktualiausių kategorijų tarpe:

  • vaikiski rubeliai
  • pledai kudikiams
  • kudikio kokonas
  • natūrali kosmetika kūdikiams
  • dantų priežiūra
  • vaikiški žaislai ir kt.

Mūsų kataloge surinkti geriausių Europos gamintojų produkcijos mergaitėms ir berniukams pavyzdžiai. Jums siūlome rūbelius kūdikiams iki metukų amžiaus. Juos įsigyti galite nepriklausomai nuo to, kuriame