Kiek kainuoja vertimo biuro paslaugos?

Kiek kainuoja vertimo biuro paslaugos?

Visiems labai smalsu, kiek kainuoja vertimo biuro paslaugos. Vis daugiau kam prireikia vertėjo paslaugų, tačiau pirmiausia jie nori sužinoti kainas. Vertimų paslaugos turi daug kategorijų, todėl kaina priklausys ir nuo jus dominančios paslaugos. Taip pat visi užsakymai yra skirtingi, todėl kaina kiekvienam užsakymui bus taipogi skirtinga. Tačiau mes nerekomenduojame įsigyti pigiausias paslaugas iš paprastų asmenų, kurie neturi jokių sertifikatų, nes jūs nežinosite ar jie atlieka savo paslaugas kokybiškai. Todėl verčiau rinktis vertimų biurus.

Kiek kainuoja vertimo biuro paslaugos?

Vertimo raštu kainos nustatymai

Kaip ir mes minėjome, kiekvienas užsakymas yra skirtingas, todėl kainos nusakyti nežinant teksto, tiesiog neįmanoma. Pats pagrindinis vertimo raštu kainos skaičiavimas yra visur vienodas, remiantis standartinių puslapių skaičiais. Standartinis puslapis turi apie 230 žodžių, todėl su tokiu skaičiavimu yra nesunku apskaičiuoti kainą. Visi vertimų biurai pateikia dažniausiai savo žodžio kainas internetiniuose puslapiuose, skelbimuose arba socialiniuose tinkluose. O ar žinojote, kad į vertimo kainas įskaičiuotos ir kitos paslaugos? Vertėjai atlieka ne vien vertimus, tačiau ir tuo pačiu svarbius uždavinius su tekstiniais dokumentais, tokiais kaip teksto stiliniai redagavimai ir kitos naudingos paslaugos. Vertimų biurai dažnai taiko įvairiausias nuolaidas, kai yra atlikinėjami užsakymai daugeliui puslapių. Jeigu jus domina tik kelių puslapių vertimas, tuomet jums bus taikomas didesnis mokestis už žodį.

Vertimo žodžiu kainos nustatymai

Vertimas žodžiu yra labai skirtingas vertimas nuo rašto. Kadangi vertimai yra skirtingi, todėl ir kainos atitinkamai skiriasi. Čia jums kaina priklausys nuo reikia vertimo valandų. Žinoma kainą lemia ir jums reikalinga vertimo rūšis. Vieni iš populiariausių vertimų žodžiu yra konferencijose, seminaruose ir renginiuose. Profesionalus vertimų biuras naudoja du vertėjus konferencijose, todėl kaina automatiškai padvigubėja. Reikėtų paminėti, kad visi profesionalai vertėjai, atvyksta į sutartą vietą patys.

Visi biurai stengiasi atlikti darbą per įsipareigotą laikotarpį, patys dažniausi laikotarpiai yra dvi arba trys darbo dienos. Kuomet užsakovams yra reikalingi greitesni užsakymai, jiems yra taikomas papildomas mokestis.

Kodėl verta rinktis Domus Lingua?

Visi mes mėgstame kokybišką ir laiku atliekamą darbą, tai pagrindinis Domus Lingua privalumus. Svarbu paminėti, kad biuras veikia nuo 1999 metų ir turi sukaupęs milžinišką patirtį vertimuose. Per šiuos metus, jie sugebėjo surinkti kompetentingą vertėjų komandą, kuri galės atlikti vertimus iš bet kokios jums reikiamos kalbos. Jų biurą galima rasti Vilniuje, Užupio 7 – 56 arba tiesiog susisiekti su jais per jų internetinį puslapį.

Kiek kainuoja vertimo biuro paslaugos?