Naujos komercinės patalpos Vilniuje – lyg gaivus oro guršknis Jūsų verslui

Naujos komercinės patalpos Vilniuje – lyg gaivus oro guršknis Jūsų verslui

Naujos komercinės patalpos Vilniuje gali būti tiek nuomojamos, tiek ir nusiperkamos. Kurį variantą rinksitės Jūs – priklauso nuo turimų finansų bei galimų finansinių įsipareigojimų. Jeigu Jums tik verslo pradžia ir dar tik „stojatės ant kojų“, neskubėkite su komercinių patalpų pirkimu. Galite ramiai metus kitus pasižvalgyti, kurioje miesto dalyje geriausia būtų įsikurti, koks poreikis yra patalpoms, ar galėsite vykdyti finansinius nuomos (vėliau jie gali pasikeisti į bankui mokamas kredito įmokas) įsipareigojimus. Visada rekomenduojama pasiskaičiuoti ir tai daryti nuolat. Kiekvienas sėkmingas verslininkas skaičiuoja. Pinigai, skirti nuomai gali būti leidžiami veltui, arba galite juo įdarbinti ir laikui bėgant patalpas išsipirkti.

 

Mėgstantys skaičiuoti žmonės dažnai pateikia lenteles su skaičiavimais: nuomoti, ar visgi pirkti komercines patalpas. Į šį klausimą nėra sunku atsakyti, jeigu draugaujate su skaičiais. Galite pasirinkti tam tikrą laiko tarpą (pvz. 10 metų) ir paskaičiuoti, kiek patiriate sąnaudų nuomodami komercines patalpas, ir kokios sąnaudos susidarys patalpų pirkimui bei kredito palūkanoms. Taip pat nepamirškite, kad patalpų vertė po tam tikro laiko (ypač jei laiko intervalas imamas didesnis) vis tiek bus nemažesnė nei nusipirkta suma. Taip skaičiuodami rasite greitai atsakymą popieriaus lape ar kompiuterio ekrane.

 

Kiekvienas verslininkas sutiks, jog tinkamos naujos komercinės patalpos Vilniuje yra labai svarbu. Daugeliu atveju naujos patalpos visada pritrauks ne tik smalsuolių žvilgsnius bei vizitus, bet taip pat tai gali būti didysis Jūsų verslo bei kitų, šalimais esančių, didysis atsidarymas. Tokiomis naujienomis susikooperavę galite pasiekti didesnę auditoriją. Patalpų įrengimui tikriausiai samdysite dizainerį, o jo sugalvoti netikėti interjero ar eksterjero sprendimai gali sudominti naujų klientų bangą. Viskas, kas nauja, nematyta bei negirdėta žmones sudomina ir jie nori atvykti bei savo akimis tai pamatyti. Galėsite kartu su marketingo specialistais pasitarti, kaip geriau bus galima išnaudoti naujai įsikūrusios vietos „krikštą“. Priemonių bei galimybių, kaip išnaudoti kiekvieną naują verslo žingsnį šiandien yra visa galybė. Būtinai jomis naudokitės. Tad vienas iš variantų tegul ir būna naujos komercinės patalpos Vilniuje.