Privalumai samdyti drono paslaugą nekilnojame turte

Privalumai samdyti drono paslaugą nekilnojame turte

Kad įtraukti bepiločio orlaivio fotografijas į savo parduodamo nekilnojamo turto skelbimą, reikėtų pagalvoti, kaip geriau fotografuoti, kad vaizdas iš oro atrodytų puikiai. Kai kurie brokeriai patys nusiperka droną ir juos naudoja, tačiau jie neatlieka tokių kokybiškų nuotraukų, kaip patyrę drono pilotai. Šiais laikais drono paslaugos yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes kitas žmogus gali atlikti fotografiją už jus ir jums net nereikės vykti į vietą.

Plačiau apie dronus

Fotografavimas dronu nėra prilyginamas nuotraukoms telefonu ar fotoaparatu, kadangi dronas kyla aukštai į dangų ir gali atlikti gražesnes nuotraukas. Kiekvienam nekilnojamam turtui nuotraukos iš paukščio skrydžio suteikia daugiau unikalumo ir didesnės perspektyvos. Turint nuotraukas iš aukštai, jūs suteikiate savo klientams pažvelgti į objektus kurie yra šalia, nes su nuotraukomis nuo žemės jūs to nepadarytumėte. Su dronu jūs gali priskristi ir arčiau stogo ar kamino ir jį atvaizduoti, nes tai gali būti svarbu tam tikriems klientams.

Reikia nepamiršti ir apie filmavimus su kuriais galite paskraidyti apylinkėje ir parodyti klientams kaip vykstama iki lankytinos vietos, kaip arti yra mokyklos ar tam tikri parkai.

Fotografija su bepiločiu orlaiviu tampa labai galingu rinkodaros įrankiu, kuris padeda kiekvienam pardavėjui išsiskirti. Reikia nepamiršti, kad su dronu galima daryti ir reklamines nuotraukas sodyboms, verslams arba sekti statybų eigą.

Drono piloto samdymas

Šiais laikais aišku viena, kad technologijos tik darosi modernesnės, dėl tokių priežasčių bepiločių orlaivių kainos pastoviai krinta. Todėl vertėtų pamastyti ar tikrai verta pirkti droną ir pačiam fotografuoti? Kiekvienas samdomas drono pilotas turėtų turėti:

Internetinio mokymo baigimo sertifikatą – norint pasikelti droną šiais laikais, taisyklės reikalauja, kad drono pilotas turėtų išduotą sertifikatą ir registruotą droną, kitaip gresia nemenkos baudos.

Būtų suinteresuotas į nekilnojamo turto fotografavimą – rinkoje galime sutikti profesionalų ir mėgėjų. Žinoma mėgėjo kaina bus mažesnė, tačiau prieš samdant rekomenduojame pasižiūrėti į atliktus darbus ir įvertinti ar jų kompozicija jums yra patinkanti. Įsitikinkite, kad drono paslaugos teikėjas turi sumanymo, kaip gražiau daryti nuotraukas, kad tai pritrauktų daugiau klientų.

Papildomos paslaugos – dažnas bepiločio orlaivio pilotas prie fotografijų siūlo ir nuotraukų, bei vaizdo įrašų redagavimo paslaugas. Kai kurie asmenys kainas paskaičiuoja iš karto su redaguotomis nuotraukomis, kadangi redaguotos nuotraukos atrodo gražiau.

Norime priminti, kad keliant droną į dangų be sertifikato, jums gresia drono konfiskavimas ir didelės baudos.