Dovana mamai: kaip nustebinti artimiausią žmogų

Dovana mamai: kaip nustebinti artimiausią žmogų

Tai mus įvedė į spąstus: renkamės „už save“, neatsižvelgdami į gimtadienio mamos skonį ir norus. Todėl 70% pristatymų neteikia džiaugsmo adresatui, o kartais jie iškart nusiunčiami į antresolę. Gaila, ypač kai renkatės dovaną mamai – artimiausiam ir brangiausiam žmogui. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti tai, kas patiktų mamai.

Ką padovanoti mamai: rinkitės iš dominančių sričių

Hobis – tai veikla, kuri žmogui teikia malonumą. Todėl nesuklysite, jei mamai ką nors padovanosite iš jos interesų sferos. Bet jūs turėsite atidžiai išstudijuoti temą, nes visame kame yra niuansų:

Mezgimas. Verpalų asortimentas parduotuvėse didžiulis – medvilnė, akrilas, merino ir angoros vilna, šilkas. Jis skiriasi dydžiu ir storiu. Kad nesuklystumėte pasirinkdami, geriau pirkti mišrias medžiagas, kuriose derinamas natūralus pluoštas ir sintetinis. Atkreipkite dėmesį į filmuotą medžiagą. Jei mama nerti, tada tinka verpalai su didelėmis vertėmis – nuo 400 m / 100 g, mezgimo virbalams rinkitės iki 450 m / 100 g.

Siuvinėjimas. Atkreipkite dėmesį į rinkinių, kuriuos perka jūsų mama, gamintoją. Jie papildyti skirtingais siūlais ir drobėmis. Tik pasirinkę tą pačią įmonę, dovanodami neapsiriksite.

Scrapbooking. Šio tipo kūryboje yra daug dekoratyvinių elementų – bradų, gėlių, lipdukų. Gera idėja dovanai mamai būtų įrankių pasirinkimas – garbanoti skylutės, reljefiniai trafaretai, reljefiniai priedai. Apie juos svajoja kiekviena aistringa scrapbooking meistrė, tačiau ne visada perka dėl didelės kainos.

Dekupažas. Prašome mamos su šviežiomis servetėlėmis ir ryžių kortelėmis, bet geriau įsigyti dažų, kontūrų, aukso lapų – eksploatacinių medžiagų ir brangių medžiagų.

Piešimas. Paveikslai pagal skaičius, drobės ant neštuvų, prabangūs pastelės, akvarelės, akrilo rinkiniai tikrai patiks kiekvienam, kuris skiria savo laisvalaikį tapybai.

Ne visos moterys mėgsta rankdarbius. Yra ir kitų įdomių užsiėmimų

Gėlių ir daržovių auginimas. Aistringiems vasarotojams dovanokite dekoratyvinių daugiamečių krūmų ar vaismedžių sodinukų – čia taip pat verta atsižvelgti į skonį ir norus. Geras pasirinkimas yra fitolampas sodinukams, dekoratyvinės sodo figūrėlės ir darbo įranga. Įsigykite kambarinį augalą vazonėlyje, kuris primins šaltuoju metų laiku žydinčius sodus.

Augintiniai. Jei mama dievina savo augintinį, tuomet galite ją pamaloninti knygelėmis apie priežiūrą ir kirpimą, švarku lygiaplaukiui šuniui ar katės nešiokle.

Skaitymas. Knygų žinovai dažniausiai renkasi popierines kopijas, rečiau – elektronines. Nereikėtų kažko rinktis pačiam – geriau įteikti knygynui pažymėjimą, suteikiantį pasirinkimo laisvę.

Maisto gaminimas. Kitas dažnas mūsų mamų hobis. Ką padovanoti: kepimo indus, naują keptuvę, kelių keptuvą ar tiesiog receptų knygą.

Sportas ir aktyvus gyvenimo būdas. Jei tėvas nėra iš tų, kurie sėdi namuose, termosas, palapinė, kepsninė, turistinis degiklis bus gera dovana. O kartais net riedučiai ar riedlentė gali pamaloninti – šį klausimą reikėtų pasitikrinti su ja pačiai.

Dovana, pasirinkta atsižvelgiant į pomėgius ir gyvenimo būdą, 99% atvejų randa savo pritaikymą ir nepatenka į „simbolinės“ kategoriją.

Gėlės ir skanios dovanos

Kovo 8 d., Velykos, Naujieji metai – tai šventės, kurių metu visą biudžetą tenka padalyti artimiesiems ir draugams. Todėl dovanos dažnai tampa simbolinėmis. Tokiu atveju mamos gali padovanoti ne tik rožių puokštę, bet ir įdomesnių variantų:

  • kambarinis augalas vazone;
  • medaus ir riešutų rinkinys;
  • prieskonių rinkiniai su gražiais krepšeliais ir lentynomis;
  • stabilizuota rožė – augalas kolboje, žydintis ilgiau nei šešis mėnesius;
  • teminė kompozicija su vaisiais ir saldumynais;
  • saldumynų puokštė;
  • riešutų, džiovintų vaisių rinkinys krepšelyje.

Atkreipkite dėmesį į paskutinį variantą. Moterims, kenčiančioms nuo alergijos, antsvorio ar diabeto, saldumynai yra kontraindikuotini, tiks natūralūs skanėstai.

Dovanos namams

Patalynės komplektai, rankšluosčiai ir antklodės ras savo vietą namuose. Nenuostabu, kad jie laikomi universaliomis dovanomis. Tačiau jas nustebinti vargu ar įmanoma – tekstilės atsargos guli kiekvienos moters spintoje. Siūlome originalesnius variantus.

Šaltinis: dovanudovana.lt