Kokios taisyklės kaljanų bare?

Kokios taisyklės kaljanų bare?

Vis daugiau žmonių susidomi kaljanų barais, kuriose gali išsinuomoti norimą kaljaną. Tai nuostabios vietos, kuriose galite pabėgti nuo savo kasdienių problemų ir ramiai pasėdėti. Tokias vietas žmonės laiko kaip poilsinėmis, nes gali atrasti bendraminčių, pabūti su savo draugais, arba vieni. Kaljanai Vilniuje turi patyrusius profesionalius darbuotojus, kurie visuomet jums patars ir galės dar daugiau papasakoti apie kaljanus. Kiekvienas meistras yra dėmesingas ir įsiklausys į jūsų norus. Taip pat galite paprašyti ir jų patarimų, kuriuos galėsite panaudoti ateityje, kaljanų srityje.

Pagrindinės kaljanų baro taisyklės

  • Jeigu sugadinote ar sulaužėte baro turtą, tuomet jūs privalėsite padengti visus nuostolius. Nuostoliams yra sukurtas kainoraštis, kurį rasite bare.
  • Jeigu užsinorėjote valgyti, visuomet galite užsisakyti norimą maistą į barą. Užsisakius maisto, asmeniui yra taikomas lėkštės mokestis, už kurį reikės susimokėti penkis eurus. Norime priminti, kad kaina yra taikoma vienam asmeniui. Taip pat į barą draudžiama neštis savo gėrimus.
  • Kaljano seanso trukmė yra: maždaug viena valanda ir trisdešimt minučių. Kaljano seanso kaina gali būti skirtinga, kadangi kaina yra skaičiuojama pagal asmenų skaičių, kurie sėdės prie pasirinkto stalelio. Rekomenduojame vieną kaljaną naudoti tik vienam arba dviems asmenims ir nepamiršti užsidėti vienkartinių kandiklių.
  • Neblaivūs asmenys gali būti neaptarnaujami, jei jie sudaro riziką barui, klientams ir aptarnaujančiam asmeniui.
  • Į barą galite užeiti tik tuo atveju , jeigu esate sulaukę 18 metų. Aptarnaujantis personalas gali paprašyti parodyti asmens dokumentą, kuris įrodo, kad jums yra 18 arba daugiau metų.

Kaljanų baras Vilniuje turi ir daugiau taisyklių, kurių nesilaikant, galite būti išprašomi iš baro.

Kas yra kaljano baras?

Šioje vietoje jūs galite išsinuomoti kaljaną. Taip pat iš anksto galite rezervuotis staliuką. Rasite ir nuostabų dizainą ir dekoracijas, kurios buvo sukurtos pagal klientų lūkesčius. Šioje vietoje jūs pajausite malonią ir jaukią atmosferą. Galėsite išsirinkti norimą kaljano tipą: premium kaljaną, klasikinį kaljaną, autorinį kaljaną arba vaisinį kaljaną.

Jeigu jums nepatinka nikotinas, visuomet galite paprašyti kaljano meistro, kad jums būtų paruoštas kaljanas be nikotino.